Adaletin Simgesi " ANIT" ** " Justitia " ** | Mapio.net

 

Hakkımızda

 

 

Ercan Hukuk Bürosu, 2011 yılında Avukat Ali Rıza Ercan tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Avukatlık, arabuluculuk ve hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir. Avukatlarımız; müvekkillerimizin bireysel ihtiyaçlarını anlamaya, yasanın erişilebilir olduğundan emin olmaya ve en iyi sonucu elde etmek için sağlam tavsiyelerde bulunmaya büyük önem vermektedir.

Ercan Hukuk Bürosu, her bireyin ve işletmenin kendine özgü ve hızlı hukuki hizmete ihtiyaç duyduğunun farkındadır ve kurulduğu günden bu yana müvekkillerine, kişisel ve iş ihtiyaçlarına özel güvenilir hukuki çözümler sunmaktadır.

Müvekkillerimiz pratik, yüksek kaliteli ve çözüm odaklı tavsiyeler için deneyimli ve özverili kadromuzla görüşme ve hukuki bilgi alma imkanına sahiptirler. Başlanan hukuki sürecin her aşamasında gerekli bilgilendirmeler yapılmakadır.

Ercan Hukuku Bürosu; kuruluşundan bu yana İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Miras Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Kira Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Bilişim ve E-Ticaret Hukuku, İlaç ve Sağlık Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Tüketici Hukuku ve Yabancılar Hukuku alanlarında faaliyet göstermektedir.